Pióro wieczne Jinhao 666-4
Pióro chińskie Jinhao 666-4

Reprezentacyjne, wysokiej jakości wieczne pióro, z pozłacanymi(14k) elementami metalowymi i pozłacaną(18k) stalówką. Ozdobione , wg tradycji chińskiej symbolem szczęścia i powodzenia - smokiem. Szczególnie przydatne jako szlachetny prezent. Niezawodne i wygodne również w codziennym użytku. W komplecie konwerter i etui z polerowanego drewna.

Długość

Średnica

Waga

130mm

14,5mm

59g

Kod produktu: JINHAO 666-4
Stalówka:
cena
153.00
99.00
Wszystkie produkty z kategorii

JINHAO

Kwota zakupów: 0.00 zł
Do kasy

ShanghaiQiangu Stationery Co.,ltd jest jednym z najważniejszych producentów instrumentów piśmienniczych, znanym i cenionym na całym świecie. Każdy produkt jest zaprojektowany przez profesjonalnych designerów i wysokiej klasy specjalistów. W efekcie powstają unikalne pióra wieczne będące połączeniem tradycyjnego chińskiego wzornictwa z najnowszymi światowymi technologiami i najwyższej klasy materiałami. Zastosowanie procedur jakościowych ISO9001:2000, doświadczenie pracowników i sprawdzone metody produkcji gwarantują najwyższą jakość produktów oferowanych w całym świecie po niewygórowanych cenach. Dzięki czemu nasz sklep oferuje artykuły piśmiennicze najwyższej jakości po niewygórowanych cenach.

Smok jest piątym znakiem zodiaku chińskiego. Według astrologii chińskiej, urodzeni w roku Smoka należą do wybrańców Bogów. Jest to znak dobrobytu, pomyślnego losu i siły.

Smok chiński - przynosi sukces, pomyślność, bogactwo. To potężny symbol dobrego losu.

Polityka prywatności
Polityka Plików Cookies

TU WPISZ DANE KTÓRE BĘDĄ POKAZANE W STOPCE PRZY OKAZJI DRUKOWANIA STRONY