Pióro wieczne Picasso 916 - klasyczne pióro z pozłacana dwukolorową stalówką
Pióro wieczne Picasso 916

Sympatycznie zaprojektowane pióro wieczne z platerowaną złotem stalówką dla "młodych duchem". Korpus z mosiadzu pokrytego nanoszonym galwanicznie, najwyższej klasy lakierem w trzech kolorach. Mechanizm napełniania - konwerter (typu śruba rzymska) lub uniwersalne naboje atramentowe.

Dostarczane w markowym, tematycznie zdobionym etui.

Długość

Średnica

Waga

134 mm

12 mm

27 g

Kod produktu: PICASSO 916
Kolor:
cena   
65.00
Wszystkie produkty z kategorii

PICASSO

Kwota zakupów: 0.00 zł
Do kasy

Crocodile/Picasso stationery stosuje najnowsze europejskie (Francja) technologie i najwyższej klasy materiały co w połączeniu z unikalnym wysublimowanym designem daje w efekcie niezwykle piękne a zarazem niezawodne instrumenty piśmiennicze. Kunszt i doświadczenie chińskich pracowników w oparciu o europejskie metody zarządzania i zapewnienia jakości dają w wyniku niepowtarzalny, najwyższej klasy produkt w bardzo konkurencyjnej cenie.

Nawiązanie do najsłynniejszego, uznawanego za symbol sztuki malarza Pablo Picasso jest nieprzypadkowe. Oferowane pod ta marką artykuły piśmiennicze i pióra wieczne oprócz nawiązującego do Picassa designu odznaczają się adekwatną jakością i klasą. Te unikalne i niezwykle wdzięczne w użyciu instrumenty zdobywają sobie uznanie całego świata, coraz częściej stając się niedoścignionym wzorem dla najbardziej nawet renomowanych marek.

Polityka prywatności
Polityka Plików Cookies

TU WPISZ DANE KTÓRE BĘDĄ POKAZANE W STOPCE PRZY OKAZJI DRUKOWANIA STRONY